Novinky

Televize přímo do Vašeho počítače, tabletu, nebo mobilu.

10.01.2017

Televize přímo do Vašeho počítače, tabletu či telefonu a to pouhým kliknutím. Konec hádání, na který program se budete večer dívat. Stačí vzít tablet, spustit aplikaci a vybrat si z více jak 40 kanálů živého vysílání. Služba přináší další pokročilé funkce jako je pauza, nahrávání pořadu, či zpětné přehrávání.

Internet po optickém vlákně

04.01.2017

Hledáte super rychlé připojení k internetu po optické síti? My Vám jej poskytneme. V Nymburce a Poděbradech máme vlastní optickou síť o rychlosti až 1 Gbps a nadále ji aktivně rozšiřujeme. Vedle internetu můžete sledovat internetovou televizi s více jak sto programy a výhodným voláním po internetu. Neváhejte a kontaktujte naši podporu a zeptejte se na dostupnost našich služeb právě u Vás.

100% spolehlivost internetu

03.01.2017

Každý žádá službu na kterou se může spolehnout, ale žádná služba se nevyhne výpadku. Tuto situaci lze řešit pomocí záložního připojení, které Vám zajistí internetovou konektivitu při výpadku primární linky. Naše společnost nabízí internetové připojení pomocí dvou nezávislých technologií a to WiFI a DSL. Díky spojení těchto technologií, zajišťujeme našim klientům službu internetu s 99,9% dostupností. Pro propojení dvou a více nezávislých internetů využíváme nejmodernější technologie od Cisco a Mikrotik, které automaticky detekují výpadek hlavní konektivity a provedou přepnutí na záložní linku.

Pracujete z domova?

05.12.2016

Řešíte problémy s připojením do práce? Nebo často pracujete doma a nejste spokojeni s rychlostí a odezvou vzdálených serverů. Problém může být v pomalém připojení či ve vysoké odezvě vzdáleného serveru. V naší síti umíme tento problém řešit a je k tomu určen speciální balíček chytrého internetu OFFICE. Pomocí tohoto balíčku získáte stabilnější a rychlejší připojení pro vzdálené plochy, vpn, telnet, vnc, ftp, ale také pro služby Google. Vše zajistíme pomocí priority daného provozu. S naším balíčkem OFFICE je práce z domova radost.

starší novinky…

Speciální nabídka pro členy naší síte

Kontaktní centrum

S radostí Vám odpovíme na všechny
Vaše otázky a dotazy.

Přihlášení do newsletteru

Mapa pokrytí

Podívejte se na naše pokrytí.